SON DAKİKA

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme
Kankilerim | En Güncel Haberler

1

1
Bu haber 23 Aralık 2016 - 21:28 'de eklendi ve 72 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab’a düzenlenen operasyon hakkında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, “Silahlı Kuvvetlerimiz Özgür Suriye Ordusu ile birlikte şimdi orada, El Bab neredeyse hallolmuş durumda” dedi.

Cumhurbaşkanı, İzmir’in Aliağa ilçesinde Etki Limanı FSRU Projesi ve Egegaz LNG Terminali ilave kapasite hizmete alım töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dikkat ederseniz son yıllarda artan saldırılar hep istikrar ve güven iklimini zedelemeye yöneliktir. Türkiye’nin enerjisini ve dikkatini kalkınmadan, gelişmeden, yatırımdan uzaklaştırıp kısır gündemlere, güvenlik kaygılarına, belirsizliğe mahkum etmek isteyenlerin oyunlarına hiçbir zaman gelmedik, gelmeyeceğiz ve bu oyunları da deşifre ettik.” dedi.

Erdoğan, “Emin olun, 15 Temmuz’da bu ülkenin istiklaline ve istikbaline canı pahasına sahip çıkan Türk milleti, yine istikbalinin inşası için gayret gösteren, risk alan herkese de aynı şekilde sahip çıkacaktır.” ifadelerini kullandı.

‘Biz terörün üzerine sadece ülkemizde değil, orada da gideceğiz’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: